Aktualności

Elana pokonana !!!

• autor: DanielBukowski, 2012-04-15 14:56

3 zwycięstwo w rundzie wiosennej drużyny Sparty Vidox...

Kolejny bardzo ciężki mecz. Dolne boisko nie pozwala na grę kombinacyjną więc był to typowy mecz walki. Chcieliśmy bardzo zmazać plamę po meczu w Bydgoszczy. Jednak popełniamy ten sam błąd i tym razem w siódmej minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego tracimy bramkę. Tak samo jak w Bydgoszczy odpowiada bramką Kuba Janczak .Radość nie trwa długo gdyż  sędzia odgwizduje spalonego. Jednak nieuznana bramka wpływa pozytywnie na naszą grę i w 20 minucie po podaniu Macieja Jankowskiego bramkę strzela Martin Rzymkowski. Przed przerwą mamy jeszcze dwie dobre okazje jednak wysuniętego bramkarza nie udało się przelobować Janczakowi i Bronowskiemu.

W drugiej połowie gra jeszcze bardziej się zaostrza i po jednym ze starć z boiska wyrzucony zostaje  Jakub Janczak i zawodnik z Torunia. Z każdą minutą coraz bardziej przejmujemy inicjatywę i w 60 minucie do zbyt krótko wybitej piłki po rzucie rożnym dopada Mateusz Kaźmierczyk i płaskim strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gości. Po tej bramce  podświadomie się cofnęliśmy i okazje do wyrównania mieli torunianie. Nie dał pokonać się pewnie broniący cały mecz Maciej Kaźmierczyk oraz dobrze asekurujący Go obrońcy. Zawodnicy Elany nie wytrzymują nerwowo i usunięty zostaje kolejny gracz. W samej końcówce pięknym strzałem pod poprzeczkę wynik ustala Patryk Chamski. 3 punkty zostają w Brodnicy !

Bramki:

7 min. - 0:1 - Elana

20 min. 1:1 - Martin po podaniu Janka

60 min. 2:1 - Kaźmierczyk uderzenie z dystansu po rzucie rożnym

78min. - 3:1 - Patryk -piękny strzał z dystansu po zgraniu piłki przez Ratkiewicza

P.S Jest to strona drużyn młodzieżowych i wszystkie komentarze zawierające słowa wulgrane lub obraźliwe będą kasowane.