Strona klubowa

Aktualności

Klęska w Bydgoszczy.

• autor: DanielBukowski, 2012-04-05 12:51

W meczu na szczycie ligi wojewódzkiej juniorów młodszych ponieśliśmy porażkę z drużyną Zawiszy Bydgoszcz 1:6 (1:5).

Pierwszą bramkę tracimy już w 4 minucie. Jednak szybko, bo  w 10 minucie doprowadzamy do wyrównania za sprawą Kuby Janczaka , który strzałem z dystansu pokonuje bramkarza Zawiszy. Wydaje się, ze nerwowość i brak koncentracji z początkowych minut minął. Nic bardziej mylnego. W niespełna 10 minut tracimy kolejne 3 bramki i marzenia o dobrym wyniku prysły. Przed przerwa tracimy jeszcze jedną bramkę. W sytuacji sam na sam pokonany zostaje Maciej Kaźmierczyk. Druga połowa to próba zmniejszenia rozmiarów porażki. Jednak mimo lepszej gry nie udaje się strzelić bramki a po jednej z kontr rywala tracimy 6-tą bramkę.

Na koniec trzeba zaznaczyć,że drużyna Zawiszy rozegrała bardzo dobre zawody. Szkoda, ze nie dostosowaliśmy się do poziomu i praktycznie bez walki oddaliśmy 3 pkt i pozycję lidera. Miejmy nadzieję, ze wyciągniemy odpowiednie wnioski z tej porażki i powalczymy w kolejnych ciężkich meczach o zwycięstwa.

Bramka:

10 min- Jakub Janczak ( strzał z 20 metrów "za kołnierz" bramkarza )